V najbližších dňoch Vás opätovne osloví sl. Lucia Jevčáková so Zmluvou o budúcej zmluve na dodávku vody a odvedenie spláškových vôd.

Dnes je piatok 30. septembra 2016, meniny má Jarolím a zajtra Arnold.

Do Silvestra ostáva 93 dní.

Kvakovce

Opakovaná verejná obchodná súťaž na predaj rodinného domu

Pozor, môžete ponúknuť aj cenu nižšiu ako je cena stanovená znalcom. Obec Kvakovce ponúka na odpredaj starší rodinný dom, ktorý slúžil ako učiteľský byt. Súčasťou predaja sú aj priľahlé pozemky pred domom aj za domom. Rodinný dom sa nachádza v peknom prostreddí, je suchý, po úpravách vhodný na bývanie pre rodinu, alebo aj ako víkendový dom.

Čítajte ďalej

Opakovaná verejná obchodná súťaž na predaj pozemkov v obci

Pozor, môžete ponúknuť aj nižšiu cenu, ako je cena stanovená znalcom. Obec Kvakovce vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž na predaj nehnuteľností nachádzajúcich sa v obci Kvakovce. Konkrétne sa jedná o dva pozemky, a to záhrada a pozemok v centre obce pri bývalej krčme. Pozor, nehnuteľnosti môžu byť predané aj za cenu nižšiu, ako je cena stanovená znalcom.

Čítajte ďalej

Výročná schôdza Červeného kríža a obecná zábava

MS SČK v Kvakovciach vás čo najsrdečnejšie pozýva na výročnú schôdzu, ktorá sa bude konať v sobotu, 9.7.2016 o 17.00 hodine v Kultúrnom dome v Kvakovciach. Po skončení schôdze sa uskutoční obecná zábava - juliáles. Hrať do tanca Vám bude DJ Beton. Vstup je voľný.

Čítajte ďalej

Výlet na kúpalisko do Maďarska pre občanov Kvakoviec

Spolok Slovenského červeného kríža v spolupráci s obcou Kvakovce vás pozýva na autobusový zájazd na kúpalisko do Maďarska, ktorý sa uskutoční vo štvrtok, 14. júla s odchodom autobusu z Kvakoviec v skorých ranných hodinách. Záujemcovia sa môžu prihlásiť u p. Márie Tutkovej, č.d. 13. Počet miest je limitovaný veľkosťou autobusu. 

Čítajte ďalej
< zobraziť 1 z 19 strán >