V najbližších dňoch Vás opätovne osloví sl. Lucia Jevčáková so Zmluvou o budúcej zmluve na dodávku vody a odvedenie spláškových vôd.

Dnes je utorok 25. októbera 2016, meniny má Aurel a zajtra Demeter.

Do Silvestra ostáva 68 dní.

Kvakovce

Mesiac úcty k starším - pozvánka do Divadla Jonáša Záborského na Janu z Arku

Obecný úrad v Kvakovciach v rámci mesiaca úcty k starším pozýva všetkých dôchodcov z obce Kvakovce na zobrazenie príbehu Svätice JANY Z ARKU do Divadla Jonáša Záborského v Prešove. Predstavenie sa uskutoční v utorok, 18.10 o 18.30 hodine. Záujmecovia nech sa príhlásia na obecnom úrade čo najskôr, počet miest je obmedzený na veľkosť autobusu. Pozrite si videoupútavku.

Čítajte ďalej

Opakovaná verejná obchodná súťaž na predaj rodinného domu

Pozor, môžete ponúknuť aj cenu nižšiu ako je cena stanovená znalcom. Obec Kvakovce ponúka na odpredaj starší rodinný dom, ktorý slúžil ako učiteľský byt. Súčasťou predaja sú aj priľahlé pozemky pred domom aj za domom. Rodinný dom sa nachádza v peknom prostreddí, je suchý, po úpravách vhodný na bývanie pre rodinu, alebo aj ako víkendový dom.

Čítajte ďalej

Opakovaná verejná obchodná súťaž na predaj pozemkov v obci

Pozor, môžete ponúknuť aj nižšiu cenu, ako je cena stanovená znalcom. Obec Kvakovce vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž na predaj nehnuteľností nachádzajúcich sa v obci Kvakovce. Konkrétne sa jedná o dva pozemky, a to záhrada a pozemok v centre obce pri bývalej krčme. Pozor, nehnuteľnosti môžu byť predané aj za cenu nižšiu, ako je cena stanovená znalcom.

Čítajte ďalej
< zobraziť 1 z 19 strán >