Od 24.4.2017 bude prebiehať rekonštrukcia Kultúrneho domu, oznamujeme občanom, aby v ňom neplánovali žiadne akcie.

Dnes je piatok 24. februára 2017, meniny má Matej a zajtra Frederik, Frederika.

Do Veľkej noci ostáva 49 dní.

Kvakovce

NCVŠ - výzva na predloženie cenovej ponuky Cyklistický chodník - Dobrá - Tíšava

Nezisková organizácia zriadená obcou Kvakovce Domaša Invest n.o. uverejňuje výzvu na predloženie cenovej ponuky na prípravu Technickej štúdie na výstavbu Cyklistického chodníka medzi strediskami Domaša Dobrá - Domaša Tíšava, ktorý je súčasťou projektového zámeru Národného centra vodných športov, oddychu a športovej histórie, ktorý je súčasťou vládou Slovenskej republiky  schváleného Akčného plánu za okres Vranov nad Topľou.

Čítajte ďalej

Pozor, termín na podanie daňového priznania sa blíži

Obecný úrad vyzýva občanov, aby nezabudli na termín 1.2.2017, keďže k tomuto dátumu je potrebné podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti. Ak ste vlani kúpili nehnuteľnosť, nejakú ste skolaudovali alebo zdedili, musíte najneskôr do 1. februára podať priznanie k dani z nehnuteľností. Do rovnakého termínu sa podáva aj žiadosť o zníženie alebo oslobodenie od dane.

Čítajte ďalej

Doležitý oznam obecného úradu z dôvodu snehovej kalamity

Obecný úrad vyzýva všetkých občanov, aby zvážili cestu automobilom, nakoľko na území okresu Vranov nad Topľou je kalamitná situácia z dôvodu sneženia. Viaceré cesty na území okresu sú ťažko prejazdné. Vyzývame občanov v obci aj na Domaši, aby neparkovali svoje automobily pri cestách z dôvodu zabezpečenia plynulosti odhrnu. V rekreačnej oblasti Domaša Dobrá došlo k výpadku elektrickej energie od piatkového večera z dôvodu poruchy na vysokom napätí a na odstránení poruchy sa pracuje. Obecný úrad oznamuje chatárom, že cesty v rekreačnom stredisku budú odhrnuté podľa plánu zimnej údržby tak ako vždy hneď, ako budú odhrnuté cesty v obci Kvakovce. Žiadame chatárov o trpezlivosť z dôvodu kalamitného stavu, hneď ako sa spriechodnia cesty v obci Kvakovce, budú sa sprejazdňovať cesty aj v rekreačnej oblasti.

Čítajte ďalej
< zobraziť 1 z 21 strán >