V najbližších dňoch Vás opätovne osloví sl. Lucia Jevčáková so Zmluvou o budúcej zmluve na dodávku vody a odvedenie spláškových vôd.

Dnes je utorok 17. januára 2017, meniny má Nataša a zajtra Bohdana.

Do Silvestra ostáva uplynul .

Kvakovce

Doležitý oznam obecného úradu z dôvodu snehovej kalamity

Obecný úrad vyzýva všetkých občanov, aby zvážili cestu automobilom, nakoľko na území okresu Vranov nad Topľou je kalamitná situácia z dôvodu sneženia. Viaceré cesty na území okresu sú ťažko prejazdné. Vyzývame občanov v obci aj na Domaši, aby neparkovali svoje automobily pri cestách z dôvodu zabezpečenia plynulosti odhrnu. V rekreačnej oblasti Domaša Dobrá došlo k výpadku elektrickej energie od piatkového večera z dôvodu poruchy na vysokom napätí a na odstránení poruchy sa pracuje. Obecný úrad oznamuje chatárom, že cesty v rekreačnom stredisku budú odhrnuté podľa plánu zimnej údržby tak ako vždy hneď, ako budú odhrnuté cesty v obci Kvakovce. Žiadame chatárov o trpezlivosť z dôvodu kalamitného stavu, hneď ako sa spriechodnia cesty v obci Kvakovce, budú sa sprejazdňovať cesty aj v rekreačnej oblasti.

Čítajte ďalej

Silvester v kultúrnom dome v Kvakovciach

Slovenský spolok červeného kríža a Slovenský zväz zdravotne ťažko postihnutých v Kvakovciach v spolupráci s obcou Kvakovce Vás pozýva na rozlúčku so starým rokom 2016, ktorá sa uskutončí v sobotu, 31.12. od 21.00 hodine. Zabávať Vás bude DJ beton. Vstup voľný.

Čítajte ďalej

Pozvánka na Vianočný koncert v Kvakovciach

Obecný úrad v Kvakovciach Vás pozýva na Vianočný koncert "Narodzil še nám Spasiteľ"  v ktorom vystúpi cimbálová hudba Verbunk a Taskovci z Vranova nad Topľou. V programe zaznejú piesne z Horehronia, Podpoľania, Šariša, betlehemské hry, vinše, piesne rusínske a v staroslovienčine, čítanie z evanjelia.  

Čítajte ďalej

Chovatelia oviec majú záujem o pôdu

Občianske združenie Chov oviec má záujem o prenájom lúk a pasienkov v katastrálnom území obce Kvakovce vrátane Domaše . Ponúkajú cenu za prenájom 40,- € / ha + dohoda podľa dostupnosti a kvality terénu.

Čítajte ďalej
< zobraziť 1 z 21 strán >