Od 24.4.2017 bude prebiehať rekonštrukcia Kultúrneho domu, oznamujeme občanom, aby v ňom neplánovali žiadne akcie.

Dnes je piatok 31. marca 2017, meniny má Benjamín a zajtra Hugo.

Do Veľkej noci ostáva 14 dní.

Kvakovce

Zoznam neplatičov obci Kvakovce na dani a za vývoz odpadu za rok 2016

Obecný úrad na základe inventarizácie každoročne zverejňuje zoznam neplatičov - daňových dlžníkov a dlžníkov, ktorí neplatia za vývoz TKO. Zverejnený zoznam je dlh subjektu za rok 2016 k 28.3.2017. Ak ste daň, respektíve poplatok za vývoz TKO už uhradili, kontaktujte Obecný úrad, pracovníčku správy daní p. Annu Čikotovú na t.č. 057/44 94 154.

Čítajte ďalej

História Kvakoviec v časopise Pamäť národa

Historik František Neupauer z Ústavu pamäti národu sa zaoberal kolektivizáciou v regióne a skúmal odpor roľníkov, ktorí nechceli byť súčasťou JRD. V archívoch našiel zaujímavé listy obyvateľov Kvakoviec z 50tych rokov, ale aj list vtedajšiemu prezidentovi Antonínovi Zápotockému. Pozrite si zaujímavé dobové čítanie o histórii našej obce.

Čítajte ďalej

NCVŠ - výzva na predloženie cenovej ponuky Cyklistický chodník - Dobrá - Tíšava

Nezisková organizácia zriadená obcou Kvakovce Domaša Invest n.o. uverejňuje výzvu na predloženie cenovej ponuky na prípravu Technickej štúdie na výstavbu Cyklistického chodníka medzi strediskami Domaša Dobrá - Domaša Tíšava, ktorý je súčasťou projektového zámeru Národného centra vodných športov, oddychu a športovej histórie, ktorý je súčasťou vládou Slovenskej republiky  schváleného Akčného plánu za okres Vranov nad Topľou.

Čítajte ďalej
< zobraziť 1 z 22 strán >