Teplota vody: 24,2 C. Piatok: reštaurácia Sofia Country kapela Western Weterani, Sobota: Country kapela Rogim, Hrádza otvorená denne od 8.00 do 20.00 hodiny.

Dnes je piatok 21. júla 2017, meniny má Daniel a zajtra Magdaléna.

Do festivalu Hip hop žije ostáva 21 dní.

Úvodná stránka

Bohoslužby v rekreačných oblastiach Domaša Dobrá a Domaša Valkov

Aj tento rok je sú pre návštevníkov Domaše pripravené Bohoslužby na týchto miestach. V rekreačnej oblasti Domaša Dobrá každú nedeľu o  v altánku v rekreačnom zariadení Dobranská zátoka na Dobranskej ulici o 10.30 hodine. V rekreačnej oblasti Domaša Valkov sa bohoslužby budú konať každú sobotu o 17.30 hodine v Gréckokatolíckom chráme Ochrany presvätej Bohorodičky vo Valkove.

Čítajte ďalej

Svätoštefánske kultúrne leto v kostolíku na Novej Kelči

Občianske združenie Stephanus, ktoré vyvíja aktivita smerujúce k záchrane Národnej kultúrnej pamiatky - kostlíka Sv. Štefana Kráľa pripravila viaceru aktivít pod názvom Svätoštefánske Kultúrne leto 2017, ktoré sa uskutočnia práve v tomto kostolíku. Domaša Gospel fest, ale aj beseda s pamätníkmi k 50temu výročiu výstavby Domaše. Čitaje ďalej.

Čítajte ďalej

Majstrovstvá SR vo vodných bicykloch už tento víkend na Dobrej

V sobotu, 8. júla sa na pláží v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá uskutočnia Majstrovstva SR vo vodných bicykloch. Všetci tí, ktorí sa z rôznych dôvodov nebudú môcť zúčastniť cyklotúy Okolo Domaše, alebo dôjdu do cieľa skôr si budú môcť vyskúšať iný žáner, a to súťaž vo vodných bicykloch o hodnotné umelecké ceny z otvorenej dielne Michala Kačmára z Prešova. Štart pretkov je naplánovaný o 12.00 hodine.

Čítajte ďalej
< zobraziť 1 z 126 strán >