POZOR: Odstávka elektrickej energie na celej Dobrej v utorok, 3. októbra.

Dnes je štvrtok 21. septembra 2017, meniny má Matúš a zajtra Móric.

Do Silvestra ostáva 102 dní.

Úvodná stránka

V nedeľu Deň rodiny v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá

Farnosť v Slovenskej Kajni  pozýva všetkých na Deň rodiny, ktorý sa uskutoční v nedeľu, 17. septembra v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá. Program začne Svätou omšou o 11.30 hodine. Nasledovať bude obed v podobe guláša, pripravené sú spoločenské hry, súťaže pre deti, loptové hry, eRko tance, strieľanie z luku, vodné bicykle, ukážka hasičského zásahu a hasičskej techniky, opekačka a grilovačka - prineste si, čo máte najradšej a mnohé iné atrakcie. Všetci ste pozvaní.

Čítajte ďalej

Stretnutie rodákov z Dobrej a odspustová slávnosť Svätého Františka

Zástupcovia pôvodných obyvateľov obce Dobrá, urbariátu a občianskeho združenia vlastníkov Dobrá oznamujú, že v nedeľu, 24. septembra o 11.00 hodine sa uskutoční odpustová slávnost Svätého Františka a stretnutie rodákov zo zatopenej obce Dobrá nad Ondavou. V rekreačnom zariadení Dobranská zátoka sa uskutoční slávnostná Svätá omša so začiatkom o 11.00 hodine. Následne bude podávaný obed. Na Vašu účasť sa teší prípravný výbor.

Čítajte ďalej

Prvá pešia púť z Novej Kelče do Baziliky narodenia Panny Márie vo Vranove

V sobotu, 9.9.2017 sa uskutoční prvá pešia púť z kostolíka na Novej Kelči na Baziliky narodenia Panny Márie vo Vranove nad Topľou. Začiatok púte je o 7.30 hodine od kostolíka. Pôjde sa cez obce Kelča, Rafajovce, Holčíkovce, Giglovce, Malá Domaša, Slovenská Kajňa, Benkovce, Vyšný Kazimír, Čičava, Vranov nad Topľou. Všetci ste srdečne pozvaní. Bližšie informácie: OZ Stephanus, 0907 550 256.

Čítajte ďalej

Tour de Domaša už tento víkend

V nedeľu, 10. septembra sa v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá uskutoční prvý ročník športového podujatia v cestnej cyklistike STD Tour de Domaša. Okrem dospelých si prídu na svoje aj mladšie ročníky a deti.

Čítajte ďalej
< zobraziť 1 z 127 strán >