Omše v prístave začínajú prvú júlovú nedeľu o 10:00 hodine.

Dnes je streda 23. júna 2021, meniny má Sidónia a zajtra Ján.

Do Slávností Navalis ostáva 3 dni.

Bohemia spieva Peter Bič Project


17.06.2021 | Bohemia spieva Peter Bič Project   17. jún 2021     Začiatok 19:00 hod  

 

Zažite nezabudnuteľnú plavbu v krásnom prostredí vodnej nádrže Domaša.
 
Na lodi Bohemia máte jedinečnú príležitosť stretnúť svoju obľúbenú kapelu, speváka, či speváčku a to vďaka projektu BOHEMIA SPIEVA, ktorý prinesie koncerty jednotlivých interpretov každý štvrtok podvečer počas celej letnej sezóny.
 
 
17. júna o 19:00 vystúpi: Peter Bič Project
 
 
Skupina Peter Bič Project vydala na sklonku roka 2019 album Labyrint, Ten obsahuje hneď niekoľko hitov, ktoré dobyli rebríček najhranejších skladieb v slovenských rádiách.
Nedívaj sa tak, Z Výšky ( tá sa objavila aj v jojkárskom seriáli „Som mama“), alebo hit, s nádychom leta a pohody Láva. Momentálne skupina dominuje so skladbou Čoskoro, ktorá, sa na začiatku roka 2020 stala opäť najhranejšou skladbou v rádiách. V RTVS ich môžete počuť v ústrednej piesni nového seriálu Hniezdo.

Petra Biča ako moderátora, zas, v mimoriadne obľúbenom programe RTVS 3 pódia. Kvalitu skupiny potvrdzujú aj nominácie na OTO 2019 v kategórii skupina a tiež nominácia pre Viki Vargovú v kategórii speváčka, a Petrova aj v kategórii moderátor.
Počas plavby odznejú aj súčasné hity Stoj a Máj.
 

 

vstupenky.maxiticket.sk/bohemia

 
* Cena vstupenky: 39€
* Čas plavby: cca 2 hodiny
* V cene je zahrnutá plavba loďou Bohemia po vodnej nádrži Domaša za hudobného sprievodu vášho obľúbeného interpreta a welcome drink.
* Kapacita je obmedzená pre 90 ľudí.
* Počas koncertu bude v plnej prevádzke bistro a bar Bohemia priamo na lodi, ktorý bude v prevádzke aj po skončení koncertu a môžete si tak večer ešte predĺžiť o posedenie s priateľmi.
* V prípade nepriaznivého počasia sa max. pol hodinu počká na zlepšenie, alebo sa určí náhradný dátum plavby. V prípade úplného zrušenia pre nepriaznivé počasie, bude vstupné vrátené.
 
 
 
POZOR!
Loď vyráža z prístavu presne v čase uvedenom na vstupenke, buďte preto na mieste včas – pre istotu s dostatočnou časovou rezervou.
V prípade neskorého príchodu nevzniká nárok na vrátenie vstupného!
 
Upozornenie:
Koncert sa bude konať za sprísnených hygienických podmienok. Povinné bude prekrytie horných dýchacích ciest (rúško, šál a pod.) a pri vstupe a na toaletách bude rozmiestnená povinná dezinfekcia.