Omše v prístave začínajú prvú júlovú nedeľu o 10:00 hodine.

Dnes je streda 23. júna 2021, meniny má Sidónia a zajtra Ján.

Do Slávností Navalis ostáva 3 dni.

Bohemia spieva Veronika Rabada


24.06.2021 | Bohemia spieva Veronika Rabada   24. júna 2021     Začiatok 19:00 hod

BOHEMIA SPIEVA / Veronika Rabada
 
Zažite nezabudnuteľnú plavbu v krásnom prostredí vodnej nádrže Domaša.
Na lodi Bohemia máte jedinečnú príležitosť stretnúť svoju obľúbenú kapelu, speváka, či speváčku a to vďaka projektu BOHEMIA SPIEVA, ktorý prinesie koncerty jednotlivých interpretov každý štvrtok podvečer počas celej letnej sezóny.
 

24. júna o 19:00 vystúpi: Veronika Rabada
 
Veronika Rabadová Šoltysová - slovenská speváčka a herečka - žije v Košiciach, vyštudovala Akadémiu umení v Banskej Bystrici a učí spev na štátnom konzervatóriu v Košiciach. Spieva už viac ako pätnásť rokov v rôznych slovenských zoskupeniach, koncertovala s Kandráčovcami, už tretí rok koncertuje s vlastnou kapelou, a má chuť koncertovať minimálne ďalších pätnásť rokov.
 
 
Jej repertoár pozostáva prevažne z vlastných skladieb "Ach Janíčko duša moja", "Zabudni", "Husičky"..., "Lúka" doplnený o známe slovenské hity napr. "Koho ľúbim", "Ľúbim cigána Jána", "Čerešne"...
 
Cena vstupenky: 29€
Kapacita je obmedzená pre 90 ľudí.

Dôležité informácie:
Čas plavby: cca 2 hodiny
 
V cene je zahrnutá plavba loďou Bohemia po vodnej nádrži Domaša za hudobného sprievodu vášho obľúbeného interpreta a welcome drink.
 
Počas koncertu bude v plnej prevádzke bistro a bar Bohemia priamo na lodi, ktorý bude v prevádzke aj po skončení koncertu a môžete si tak večer ešte predĺžiť o posedenie s priateľmi.
V prípade nepriaznivého počasia sa max. pol hodinu počká na zlepšenie, alebo sa určí náhradný dátum plavby. V prípade úplného zrušenia pre nepriaznivé počasie, bude vstupné vrátené.
 

POZOR!
Loď vyráža z prístavu presne v čase uvedenom na vstupenke, buďte preto na mieste včas – pre istotu s dostatočnou časovou rezervou.
V prípade neskorého príchodu nevzniká nárok na vrátenie vstupného!
 
 
Upozornenie:
Koncert sa bude konať za sprísnených hygienických podmienok. Povinné bude prekrytie horných dýchacích ciest (rúško, šál a pod.) a pri vstupe a na toaletách bude rozmiestnená povinná dezinfekcia.