Dnes je streda 5. októbera 2022, meniny má Viera a zajtra Natália.

Do Silvestra ostáva 88 dní.

Úradná tabuľa

Ponuka bývalého novinového stánku na odpredaj

Obec Kvakovce ponúka na odpredaj prebytočný majetok - starý stánok, ktorý v minulosti slúžil na predaj novín a časopisov. Stánok obec nevyužíva, je umiestnený v prístave výletnej lode Bohemia. Zájemca musí stánok odpratať do 15. júna 2022, pretože priestranstvo bude slúžiť pre predaj zmrzliny a nápojov.

Čítajte ďalej

Verejná obchodná súťaž pekný pozemok na ulici Vodárenská 2 kolo

Obec Kvakovce ponúka na predaj pozemok. Jedná sa o veľmi pekný pozemok v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá na ulici Vodárenská v neďalekej blízkosti budúcej plánovanej promenády.  Všetky podrobnosti sú uvedené v znaleckom posudku a v podmienkach verejnej obchodnej súťaže. Jedná sa o 2 kolo, z pôvodného pozemku sa vylúčila cesta. Uzávierka je 19. apríla 2022.    Cena bola stanovená súdnym znalcom Ing. Františkom Kačmárom.

Čítajte ďalej

Verejná obchodná súťaž pekný pozemok na ulici Vodárenská

Obec Kvakovce ponúka na predaj pozemok. Jedná sa o veľmi pekný pozemok v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá na ulici Vodárenská v neďalekej blízkosti budúcej plánovanej promenády.  Všetky podrobnosti sú uvedené v znaleckom posudku a v podmienkach verejnej obchodnej súťaže. Uzávierka je 24. marca 2022.    Cena bola stanovená súdnym znalcom Ing. Františkom Kačmárom.

Čítajte ďalej
< zobraziť 1 z 36 strán >