Teplota vody 29,3 stupňov. Blíži sa diaľkové plávanie. Štartuje letné kino pod hviezdami na Dobrej.

Dnes je pondelok 22. júla 2024, meniny má Magdaléna a zajtra Oľga.

Do začitaku olympijskýh hier ostáva 4 dni.

Všeobecné vyhlásenie

Prezeraním internetovej stránky DomašaCity.sk súhlasíte s nasledujúcimi podmienkami:

 • Vlastníkom domény domasacity.sk je Združenie chatárov a rekreantov Domaše, IČO: 42345553. 
 • Prevádzkovateľom stránky je Združenie chatárov a rekreantov Domaše,  Jachtársky klub Domaša Bogárka a občianske združenie VODÁK - študentské športové združenie na zákalde práva k doméne, ktoré je vydané na dobu určitú vlastníkom domény domasacity.sk.
   
 • Všetky informácie obsiahnuté na tejto stránke (texty, obrázky, súbory, nástroje a iné) a ďalších súvisiacich doménach a internetových serveroch sú majetkom Združenia chatárov a rekreantov Domaše, Očianskeho združenia Vodák - študenstké športové združenie a Jachtárskeho klubu Domaša Bogárka. Všetky práva sú vyhradené a chránené zákonom o autorských právach a ďalšími súvisiacimi ustanoveniami. Reprodukcia, prevod, rozširovanie, alebo ukladanie častí, alebo celého obsahu v akejkoľvek podobe bez predchádzajúceho písomného súhlasu vlastníka, resp. prevádzkovateľa je zakázaná. Používanie týchto informácií je povolené iba pre osobné, neobchodné účely.
 • Združenie chatárov a rekreantov Domaše, Jachtársky klub Domaša Bogárka a Občianske združenie Vodák - študentské športové združenie prevádzkujú stránky Domasacity.sk ako otvorený verejný portál, ktorý je prístupný širokej verejnosti na uverejňovanie názorov a článkov súvisiacich s rekreačnou oblasťou Domaša. Každý, kto sa zaregistruje a jeho registrácia prebehne bez problémov má právo uverejňovať svoje názory na stránke domasacity.sk
 • Používaním stránky Združenia chatárov a rekreantov Domaše,  občianskeho združenia Vodák - študentského športového združenia a Jachtárskeho klubu Domaša Bogárka prehlasujete, že ste porozumeli a súhlasíte s týmito podmienkami používania. Vlastník domény si vyhradzuje právo tieto podmienky kedykoľvek zmeniť alebo aktualizovať. Zároveň si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť obsah i spôsob fungovania stránky domasacity.sk v prípade, že to bude nevyhnutné.
   
 • Prevádzkovatelia stránky Združenie chatárov a rekreantov Domaše, občianske združenie Jachtársky klub Domaša Bogárka a občianske združenie Vodák - študentské športové združenie  vzhľadom na otvorenosť stránky širokej verejnosti nezodpovedá za obsah uverejnených príspevkov. Prevádzkovatelia vyzývajú širokú verejnosť a návštevníkov stránky, aby nevhodný obsah alebo nevhodné príspevky nahlásili prostredníctvom e-mailu info@domasacity.sk. Nevhodné príspevky budú vymazané. Názory uverejnené tretími osobami nie sú názormi prevádzkovateľa. 
 • Občianske združenie Jachtársky klub Domaša Bogárka a občianske združenie Vodák - študentské športové združenie rešpektuje právo na ochranu osobných údajov používateľov a zaväzuje sa ich chrániť. Chce vás preto podrobne informovať o zásadách a postupoch práce s internetom, ktoré prijala na ochranu vášho súkromia a pri zaobchádzaní s vašimi osobnými informáciami, ktoré jej boli on-line zverené. Server, ktorý umožňuje sprístupnenie tejto stránky, môže byť umiestnený mimo krajiny, v ktorej sa nachádzate a z ktorej pristupujete na túto stránku, avšak prevádzkovateľ bude zhromažďovať, spracovávať a používať osobné informácie iba v súlade s týmito zásadami.
 • Prevádzkovateľ bez vášho súhlasu neposkytne vaše osobné údaje žiadnej nezúčastnenej tretej strane.
 • Prevádzkovateľ vám zasiela iba tie materiály, ktoré ste si vyžiadali. Ak sa rozhodnete, že chcete takéto zasielanie zrušiť, bude to rešpektovať.
 • Prezeranie stránky a pridávanie príspevkov na stránku v správe prevádzkovateľa je možné aj bez identifikácie a poskytovania akýchkoľvek osobných údajov.
 • Prevádzkovateľ nekontroluje a nezodpovedá za to, akým spôsobom je zaobchádzané s vašimi osobnými údajmi stránkami, na ktoré odkazuje a ktoré nie sú jej vlastníctvom.