Pozrite si mapu ulíc a názov svojej novej ulice. Posledná možnosť ovplyvniť názov ulice, ktorý budete mať v občianskom preukaze.

Dnes je sobota 4. júla 2015, meniny má Prokop a zajtra nikto.

Do detských pretekov Kid race ostáva 1 deň.

Kvakovce

Inzerát: hľadá sa nový hlavný kontrolór, kontrolórka. Prihláste sa.

Ponuka práce. Ak máte záujem pracovať v dynamickom kolektíve, prihláste sa. Obecné zastupiteľstvo v obci Kvakovce na svojom 3. zasadnutí dňa 26.3.2015 určilo úväzok pre hlavného kontrolóra v obci Kvakovce na obdobie 2015 – 2021 na 8 hodín týždenne. Zároveň vyhlásilo  deň konania voľby hlavného kontrolóra na deň 6.5.2015. Čítajte ďalej.   

Čítajte ďalej

Odstávka elektrickej energie v celej obci Kvakovce

V stredu, dňa 8. apríla 2015 bude odstávka elektrickej energie v obci Kvakovce od 8.00 do 17.00 hodiny. Fanúšičky televíznych seriálov majú smolu, je nevyhnutné, aby si podľa možnosti naplánovali návštevu v susedných obciach v prípade, ak nechcú, aby im ušli dramatické zápletky ich obľúbených telenoviel. Autobusy odchádzajú v štandardných časoch podľa schváleného trafikonu. 

Čítajte ďalej

Vyhlásenie termínu jarného upratovania

Obecný úrad v Kvakovciach vyhlasuje vyhlasuje termín jarného upratovania v obci Kvakovce a v rerkeačnej oblasti Domaša Dobrá na obdobie od 17. apríla 2015 do 4. mája 2015. V tejto súvislosti budú v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá umiestnené dva veľkoobjemové kontajnery a v obci Kvakovce jeden veľkoobjemový kontajner. Čítajte ďalej. 

Čítajte ďalej
< zobraziť 1 z 10 strán >