Rekonštrukcia ulice Suchý vrch v termíne od 27. mája. Odstávka elektriny na Dobrej 30. mája.

Dnes je sobota 26. mája 2018, meniny má Dušan a zajtra Iveta.

Do letných prázdnin ostáva 35 dní.

Diaľkové plávanie v sobotu, 15. júla so štartom na Dobrej


04.07.2017 | Občianske združenie Vranovské vydry v spolupráci s obcou Kvakovce Vás pozývajú v sobotu, 15. júla na tradičné nesúťažné diaľkové plávanie z rekreačnej oblasti Domaša Dobrá do rekreačnej oblasti Eva - Poľany na pláž pod reštauráciou Solaris.

 

 

Každý plavec má možnosť vyskúšať si hranice svojich možností na trati o dĺžke 2800 metrov. Po celej dĺžke Vás budú doprevádzať sprievodné lode, natrati budú umiestnené plávajúce bóje, v cieli Vás čaká malé občerstvenie, pamätný list a taktiež bude zabezpečený transport do miesta štartku.

 

Podujatia sa môžu zúčastniť len organizátorom registrovaní plavci, kde samotná registrácia bude prebiehať 15.7.2017 od 9.00 hodiny na pláži na Dobrej pri požičovni vodných bicyklov. Registračný poplatok sa platí v deň štartu na mieste.

 

Pre lepšiu organizáciu celého podujatia by sme Vás poprosili o informáciu o Vašej účasti e-mailovej adrese kosalko@s-autoservis.sk alebo na telefónnom čísle 0904 461 575.

 

Štart je naplánovaný o 10.00 hodine z pláže na Dobrej. Plávanie sa uskutoční len v prípade priaznivých poveternostných podmienok.

 

Športu zdar a plávaniu zvlášť.

 

Klikateľný plagát

 

Foto z roku 2016