Teplota vody: 24 C, Open air omša každú nedeľu o 11:00 hod. v prístave na Dobrej, Kompostéry pre chatárov na Dobrej aj v sobotu od 10:00 do 12:00. Kontakt: 0918 513 324

Dnes je utorok 11. augusta 2020, meniny má Zuzana a zajtra Darina.

Do zrazu veteránov ostáva 4 dni.

Úvodná stránka

Zraz veteránov z Východného Slovenska na Domaši Dobrej

V sobotu, 15. augusta sa v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá uskutoční zraz veteránov z celého Východného Slovenska. Zrazu bude prechádzať spanilá jazda veteránov po cestách Vranovského okresu so štartom v obci Majerovce pri kaštieli o 13:00 hodine. Vyvrcholením zrazu bude plavba účastníkov zrazu na výletnej lodi Bohemia. Návštevníci Domaše budú môcť obdivovať staré historické aj retro automobily od 15:00 hodiny na Dobrej.

Čítajte ďalej

Kolesami po stopách Alžbety Báthory

Obec Sedliská a Mas pod hradom Čičva Vás pozývajú na športovo-náučný deň, ktorý sa uskutoční v sobotu, 8. augusta so začiatkom o 13:00 hodine so zrazom v areáli hradu Čičva. Ideálny zážitok pre rodiny s deťmi. Trochu športu, histórie, ale aj historické hry.

Čítajte ďalej

Diaľkové plávanie štartuje na Dobrej v sobotu, dňa 25. júla

V sobotu, 25. júla sa v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá uskutoční tradičné športové podujatie Diaľkové plávanie 2020. Organizuje ho obec Kvakovce v spolupráci so združením Vranovské Vydry. Plávať sa bude medzi strediskami Domaša Dobrá a Domaša Eva. Začiatok registrácie je o 8:30 príamo na pláži, štart bude o 10:00 hodine.Všetci ste pozvaní.

Čítajte ďalej

Každú nedeľu open air sväté omše pod holým nebom v prístave na Dobrej

V nedeľu, 12. júla štartujú open air sväté omše pod holým nebom priamo v prístave výletnej lode Bohemia. Budú sa konať počas celej letnej turistickej sezóny vždy v nedeľu o 11:00 hodine v krásnej scenérii Domaše. Omše budú začínať autentickými zvukmi zvonov z kostola zo zatopenej obce Dobrá nad Ondavou. Uplne nový kríž vyhotovil šikovný stolár z obce Kvakovce p. Krankota, oltár poskytli ľudia z obce Benkovce, čo čo im ďakujeme.

Čítajte ďalej
< zobraziť 1 z 148 strán >
Predávate, alebo kupujete? Pridajte bezplatne svoj inzerát.

Pridaj inzerát