Začala registrácia na Svätojánsky beh na Domaši Dobrej a cyklistické podujatie Okolo Domaše. 

Dnes je utorok 25. júna 2024, meniny má Tadeáš a zajtra Adriána.

Do začitaku prázdnin ostáva 6 dní.

Akcie a špeciality

Akcie a špeciality

Holúbky, lokše, mačanka a kačacinka

Vynikajúce domáce delikatesy na Vás čakajú v reštaurácii hotela Dobrá. Tradičné domáce polievky, slepačia je žltá ako má byť s domácimi rezancami, vynikajúce holúbky, boršč, pirohy na všetky spôsoby, kačacinka s lokšami a červenou kapustou, mačanka s pravými hubami a množstvo iných jedál. To všetko pripravuje s láskou pani kuchárka Zdenka, ktorá varí pre radosť celý život.  

Čítajte ďalej

Ovčí syr a domáce klobásky

Čerstvý ovčí syr v okolí Domaše kúite v penzióne Goral v obci Nová Kelča nad poloostrovom Krym. Kontakt: 0915 250 442. Výborný ovčí syr majú aj na poľnohospodárskom družstve v obci Kvakovce, na konci obce. Chceli by ste aj domáce výrobky - takzvané bio? Čítajte ďalej. 

Čítajte ďalej

Pravý Domašský včelí med

Milan Reich je chatár na Dobrej. Jeho koníčkom už viac ako 40 rokov včelárstvo. Približne toľko rokov je aj chatárom. Včelám zasvätil všetok svoj voľný čas. Dnes má množstvo včelstiev, ktoré produkujú toľko medu, že ho môže aj predávať. Ponúka pravý Domašský med, pastovaný med, propolis, včelí vosk a dokonca aj drobné sviečky z medu.

Čítajte ďalej

Domáce pirohy ako od babičky

Pravé domáce pirohy ako od Babičky? Plnené lekvárom, tvarohom, zemiakmi alebo bryndzou? Takéto pirohy vám pripraví kuchárka Zdenka na objednávku. Stačí zavolať a objednať si množstvo. Pirohy dostanete v surovom zmrazenom stave a doma si ich stačí iba zavariť. Urobte svojim deťom a rodine radosť a prekvapte ich pochúťkou ako od babičky.

Čítajte ďalej

Rezeň ako Slonie ucho

Malý motorest v smere na Domašu ponúka nevídanú špecialitu. Rezeň, na aký chodia gurmáni do ďalekej Viedne vám ponúka reštaurácia Pohoda v obci Lada. Rezeň sa volá Slonie ucho a je naozaj obrovských rozmerov. Čerstvo vyklepaný v klasickom trojobale a novými zemiakmi. Vyskúšajte a neobanujete. Ak sa ponáhľate, zavolajte na t.č. 0915953414 a vyklepú vám ho už počas vašej jazdy v aute tak, že vás bude čakať pripravený na stole.

Čítajte ďalej
< zobraziť 1 z 1 strán >