Začala registrácia na Svätojánsky beh na Domaši Dobrej a cyklistické podujatie Okolo Domaše. 

Dnes je utorok 25. júna 2024, meniny má Tadeáš a zajtra Adriána.

Do začitaku prázdnin ostáva 6 dní.

Atrakcie

Splav Ondavy a iných riek okolo Domaše

Alcea - požičovňa lodí - požičiavame dvojmiestne plastové a nafukovacie kanoe a vodácke vybavenie na splavy riek Laborec, Ondava, Cirocha, Topľa, Latorica, Bodrog s dopravou lodí a vybavenia . Pred začiatkom splavu vám vysvetlíme základy ovládania kanoe, zaškolíme vás ako pádlovať a ovládať kanoe.

Čítajte ďalej

Výhliadkové plavby jachtou

Chcete vidieť Domašu aj z iného pohľadu? Využite možnosť výhliadkovej plavby na Jachte po Domaši. Loď vás vyzdvihne kdekoľvek na Domaši, zabezpečujeme aj vodné TAXI a prevoz z jednotlivých stedísk Domaše. Štandardná výhliadková plavba trvá približne 45 minút.

Čítajte ďalej

Zoznamovací let nad Domašou

Videli ste už Domašu z vtáčej perspektívy? Prinášame vám úplnú novinku a tou sú zoznamovacie lety nad Domašou. Štart lietadla je na letisku vo Svidníku. Ide o zážitok, na aký sa nezabúda. S pilotom si môžete dohodnúť aj akrobatický let ponad vodu a rôzne iné špeciality. Všetko záleží len na sile vášho "žalúdka".

Čítajte ďalej

Vodné lyžovanie - wakeboarding

Aj tento šport nie je na Domaši výnimkou. Výučba vodného lyžovania, wakebordingu a iných vodných športov vám ponúka požičovňa lodí v rekreačnej oblasti Domaša Tíšava. Úplne nový kemping, nové vodné bicykle a jachting, to všetko tam nájdete.

Čítajte ďalej

Hrad Čičva

História: Ľudia hradný kopec vnímajú len ako hrad. Málokto tuší, že je tam v zemi ukryté množstvo dokladov od mladšej doby kamennej cez mladšiu a neskorú dobu bronzovú, keltské osídlenie v mladšej dobe železnej a Slovanov až po stredovek.

Čítajte ďalej

Hrad Brekov

Najstaršie jadro hradu má oválny pôdorys a je umiestnené na najvyššom mieste vápencového brala. K nemu sa pripája na juhozápade veža. Táto stavebná etapa je z prelomu 13. - 14. storočia. Druhá stavebná fáza sa spája s Drughethovacami, ktorí k veži pristavali dvojtraktový palác a na severnej strane neveľké predhradie.

Čítajte ďalej
< zobraziť 1 z 2 strán >