Verejná súťaž - lukratívny pozemok v obci pri Domaši na predaj.

Dnes je pondelok 22. apríla 2024, meniny má Slavomír a zajtra Vojtech.

Do začitaku prázdnin ostáva 70 dní.

Položte nám otázku a my Vám odpovieme.

Pridaj odkaz

Odpoveď p. Juhaščík
PRIDANÉ : 10.11.2013
Čo sa týka stavby, tak buďme radi, že sa niečo také na Domaši stavia. Čo sa týka kontajnerov, je to zodpovednosť aj vizitka obce Kvakovce.

Pavol Juhascik
PRIDANÉ : 09.11.2013
Sprava: Dobry den, na Domasi - Dobrej su plne vsetky kontajnery na odpad, preco ? Tento rok som zaplatil viac ako 100 EUR na daniach pre obec, mam pokojne znasat ten neporiadok ?! Pristupova cesta na Dobru je v dezolatnom stave, zakazdym mam zablatene auto ked idem na stavbu svojej chatky...dokedy???? Dakujem za odpoved.

Odpoveď pre Jozef
PRIDANÉ : 09.11.2013
Ďakujeme. Určite zverejníme výsledky volieb po tom, ako ich vyhlási ústredná volebná komisia. Predpoklad je v nedeľu po 12.00 hodine.

Jozef
PRIDANÉ : 09.11.2013
2 hlasy má WE Domaša určite. Dozvieme sa od Vás aký bol výsledok? Držím palce!

maroš
PRIDANÉ : 08.11.2013
držím palce p.Pelakovi a aj ostatným ktorý sa na tom všetkom podieľajú!!!!!! Pevné verím, že dosiahnu to, čo chcú dosiahnúť a venujú svoj čas a peniaze na boj s veternými mlynmi. Držím palce a nedajte sa, bolo už na čase dať dole ľudí, ktorý sa priživovali a kradli. Život na jazerá a vodné nádrže sa určite vráti späť, keď si ľudia začnú uvedomovať aké bohatstvo majú pod nosom a nemusia nikam ďaleko cestovať.

Júlia z Vranova
PRIDANÉ : 07.11.2013
Chcem sa poďakovať autorom videa, až som mala zimomriavky keď som videla loď na ktorej som ako dieťa s rodičmi chodila po Domaši cez prazdniny a ako skončila, sa mi vratilo detsvo. držím palce

michalka
PRIDANÉ : 07.11.2013
Milujem Domašu a fandím všetkým, ktorí jej chcú pomäcť a ´dakujem za krásny zážitok pri pozeraní dokumentu o Domaši.Vráťme jej renomé

odpoveď pre Vladko
PRIDANÉ : 06.11.2013
Netreba sa na vec pozerať jednostranne a bez poznania konkrétnych faktov. Situácia sa poriadne zlepšila a štúdiu, ktorú zmieňujete nedal vypracovať pán Benko, ale bola vypracovaná v rokoch 2006 - 2010. Pán Benko nastúpil na post prednostu v júli 2012 a od vtedy sa intenzívne pracuje na zlepšení situácie. Netreba zabudnúť, že vodohospodári na jar tohto roku navrhovali zvýšiť vypúšťanie vody z Domaše, ale práve prednosta s touto ich zmenou nesúhlasil.

Vladko
PRIDANÉ : 06.11.2013
Velmi ma prekvapila odpoved pána Benka,že s Domašou je všetko v poriadku, ked už teraz je voda daleko predaleko od brehu a nevieme, či nám nebesá daju aj tohto roku dostatok vlahy. Nechápem, prečo su na prvom mieste odberatelia /elektráren, Bukoza....a až na konci rekreánti, rybári, chatári.A čo dosiahol pán Benko?Že štúdia ukázala, že to s vodou nieje až také zlé.

chatár z Valkova
PRIDANÉ : 05.11.2013
Som sice Kosican, ale mam chatu na Valkove a ak by som mohol, urcite by som v Presove kruzkoval c. 17. S p. Benkom sa nepoznam v tejto chvili naozaj neviem ani za aku stranu kandiduje, ale konecne po dlhsej dobe s jeho vyraznou pomocou sme zazili pekne leto s dostatkom vody v nadrzi. Pripajam sa k vyzve p. Pelaka. P. Benko uz jeden slub splnil, preto verim ze splni aj dalsie v prospech Presovskeho kraja,Domase a nas ktori ju tak mame radi.

<<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >>