Začala registrácia na Svätojánsky beh na Domaši Dobrej.

Dnes je štvrtok 30. mája 2024, meniny má Ferdinand a zajtra Petronela, Petrana.

Do začitaku prázdnin ostáva 32 dní.

Položte nám otázku a my Vám odpovieme.

Pridaj odkaz

odpoveď Miroslava Benka
PRIDANÉ : 05.11.2013
Netreba sa báť, situáciu pozorne sledujeme. Pred dvoma týždňami bolo k veci pracovné rokovanie na Valkove a minulý týždeň sme konkrétne rokovali na úrade v Prešove. Je november a výškovo sme na úrovni júla minulého roku. Nechcem zatiaľ uviesť presne čísla, ale určite sa bude vypúšťať menej vody. Urobíme všetko preto, aby sezóna v roku 2014 bola opäť úspešná s dostatkom vody v Domaši. M.B.

chatár z Dobrej
PRIDANÉ : 05.11.2013
Ako bol poriešeny odtok z Domaše, keď stále je 4,9 m3? Vypustí sa celá nádrž a potom sa bude čakať na zázrak a sneh?

Odpoveď pre Michalka
PRIDANÉ : 02.11.2013
Michalka, ak by si bola náhodou z Prešova, môžeš podporiť Miroslava Benka, ktorý pomáhal zastabilizovať vodnú hladinu. Pán Benko má číslo 17.

rybár Michal Karapín
PRIDANÉ : 02.11.2013
Čo si myslite čitatelia a prispievatelia na tieto stránky.Podarí sa vrátiť Domaši to meno, ktoré jej patrilo:PERLA VÝCHODU,VÝCHODOSLOVENSKÉ MORE? alebo si iba ponadávame,pošomreme, starostovia si budú aj naďalej nabaľovať vrecká pri predaji pozemkov?Veď každy vie že predaje boli zlé,že výmeny boli pofiderné, že niečo nieje v poriadku. Ale to je asi všetko, čo sa robí.To vážne niet zákona,ktorý by potrestal neschopných, lepšie povedané pracujúcich vo svoj prospech starostov?Držím prsty aby sa im podarilo uspieť vo voľbách a dokázať povzniesť Domašu na miesto, ktoré jej právom patrí.Prosím aj voličov, ktorí by mohli dať šancu 4 odvažlivcom, aby im dali šancu premeniť svoje sľuby na istotu pre Domašu.

michalka
PRIDANÉ : 02.11.2013
Práve som dočítala domašovské noviny a som veľmi rada, že sa okolo Domaše začína niečo diať.Doteraz som čítala, že ten starosta okradol obec, ten zase predal pozemky,ďalšia vymenila lukratívne pozemky za zosuvy v dedine, ale nič sa nedeje.Ved na Slovensku je to tak. Preto ma veľmi potešila iniciatíva 4 vranovčanov, ktorí sa rozhodli nielen pozerať na ničenie Domaše, ale aktívne sa zapájajú do nápravy chýb. Je mi ľuto, že vo voľbách im nemôžem dať svoj hlas, ale obraciam sa na všetkých, ktorým nieje Domaša ľahostajná, aby svojím hlasom podporili domašovských nadšencov. Verím, že keď sa do tejto nepravosti začne rypať, dosiahneme to, že sa Domaša vráti tam, kde bola pred desiatkami rokov a začnú sa sem vraciať nielen naši, ale aj zahraniční rekreánti. V prvej petícii, ktorú sme rozbehli v čase, ked voda v Domaši bola na minime, sme vyzývali ľudí, aby sa konečne prebudili a svojím podpisom vyslovili nesúhl as s tým, aby Domaša patrila iba hrstke zbohatlikov.Chceli sme, aby k vode mala prístup široká verejnosť, aby sme sa pred návštevou nemuseli hanbiť za smetie,búdy okolo Domaše/ved to pripomína rómske getá/.Preto ešte raz prosím voličov, ktorí majú možnosť voliť poslancov do VÚC za Vranov, aby dali svoj hlas 4 odvážnym, ktorí by pomohli prinavrátiť Domaši dávno stratené meno, renomé.

majcaa
PRIDANÉ : 28.10.2013
Nie ,nie som !!!!!!som študentka!!!

janka
PRIDANÉ : 28.10.2013
Tak čo, Majcaa, predstavíš sa nám, alebo si máme myslieť,že chatár z Kelče má pravdu a ty si starosta,a preto tak zastávaš ostátnych starostov pri predajoch?

tiež rybár
PRIDANÉ : 27.10.2013
Súhlasím s Jožinom, tých búd je na Domaši strašne ve1a. Na Dobrej sa s tým mal stavebný úrad podla príspevkov vysporiadať cca pred dvomi rokmi. Tak to aspoň bolo prezentované na tejto stránke. Podarilo sa to? Ak áno, mohli by to podľa ich vzoru urobiť aj ďalší starostovia.

Odpoveď pre Mišku
PRIDANÉ : 27.10.2013
V pondelok sa to podľa našich informácií má definitívne uzavrieť, opäť sa má znížiť vypúšťanie z Domaše, pripravujeme reportáž o podrobnostiach.

miška
PRIDANÉ : 27.10.2013
ako dopadlo rokovanie p.Benka ohľadom výpušťania vody z Domaše? Či záväzok v minulom roku splnil a teraz nech sa deje vôľa božia?

<<  11 12  13  14  15  16  17  18  19  20  >>