Začala registrácia na Svätojánsky beh na Domaši Dobrej a cyklistické podujatie Okolo Domaše. 

Dnes je utorok 25. júna 2024, meniny má Tadeáš a zajtra Adriána.

Do začitaku prázdnin ostáva 6 dní.

Položte nám otázku a my Vám odpovieme.

Pridaj odkaz

Juraj
PRIDANÉ : 23.10.2013
je to špinavosť čo sa na Domaši robí a keď to čítam ta je mi z toho zle. je to jeden hnus.

majcaa
PRIDANÉ : 23.10.2013
Pre Janku.Ale predsa len je podaný podnet na prokuratúru na setrenie a vyšetruje sa to.a bol podaný práve starostom!!!

Janka
PRIDANÉ : 23.10.2013
Denne čítame,čo všetko samosprávy, či lepšie povedané starostovia z okolia Domaše predali, ale nič sa nedeje a asi sa nič diať nebude. Ved trestné oznamenie nedá predsa sam starosta na seba a ostatní sa môžeme iba nemohucne pozerať, ako pozvoľne miznú miesta pre rybárov,pre rekreántov, lebo všetko starostovia popredali.Dôjde to tak ďaleko, že Domaša bude patriť iba hrstke bohátych?Tak ako sme to podpisovali pod petíciu o zachovanie Domaše. To máme zase vyzývať ľudí "PREBUĎME SA"

Odpoveď pre Majcaa
PRIDANÉ : 23.10.2013
Majcaa, vy je s veľkým V, ktory je s mäkkým i lebo je to množné číslo. Majcaa, smrad je to, čo sa na Domaši deje. Tunelovanie obecných majetkov je ten pravý výraz a preto Domaša upadá.

Majcaa
PRIDANÉ : 23.10.2013
Domasa zapacha aj od takychto ludi ako ste vy!!!!ludia,ktory su vysokoskolsky vzdelani spinia vsetkych ludi naokolo tak to je tiez velky SMRAD.

Odpoveď pre majcaa
PRIDANÉ : 23.10.2013
Príklad kostolíka bol uvedený na ilustráciu. Tak napríklad mohla obec investovať do spŕch, vybavenia kempingu, nových ihrísk pre plážový volejbal, prístavu, alebo kúpiť napríklad vyhliadkovú loď. Majcaa, topiaci sa aj slamky chytá, tak len sa držte. :-)

majcaa
PRIDANÉ : 23.10.2013
Preco ma obec NovaKelca financovat do stareho kostolika,ked je to na LV cirkvi?pozri kataster portál!!Veď predsa je založené Ocianske združenie ,ktore má svojho predsedu a dozornú radu.ci?veď prispievame 2% .(take boli informácie).*

chatár z Valkova
PRIDANÉ : 21.10.2013
Drzim p. Benkovi na stredajsie rokovanie palce. Myslim, ze tohorocna vyska hladiny sa podpisala kladne pod celkovu uroven rekreacie na Domasi ako aj pod hospodarske vysledky prevadzok v jej okoli. Keby sa podarilo stabilizovat hladinu a udrzat ju na urovni apon 190 m.n.morom do konce septembra v kazdom roku, bol by to naozaj uspech. Predsa len ta septembrova rekreacia ma este svoje caro a sme svedkami toho, ze ludia este v septembri vyuzivaju pekne slnecne dni. Pomohlo by to aj prirodzenemu prirastku ryb v nadrzi...

Odpoveď pre majcaa
PRIDANÉ : 06.10.2013
Čo sa týka daní, tak obec Kvakovce má najvyššie dane zo všetkých obcí okolo Domaše, preto sme sa tomu venovali. Čo sa týka sociálok na Kelči, základná otázka znie: Pre koho budú slúžiť sociálne zariadenia, keď pláž, ktorá bola vybudovaná z fondov EÚ je preč? Pre stavebných robotníkov? Kde je logika? Načo obec budovala sociálky, keď následne prišla o pláž? Aj pán Flešár vybudoval ihrisko a jeho šialene vysoká cena je "do neba volajúca". Ak by samospráva v okolí Domaše trochu ináč hospodárila, tak by mohla mať aj domy zábavy, nie len domy smútku.

majcaa
PRIDANÉ : 06.10.2013
To naozaj na každom stredisku platia o 400%vyššie dane?

<<  11  12  13 14  15  16  17  18  19  20  >>