Začala registrácia na Svätojánsky beh na Domaši Dobrej a cyklistické podujatie Okolo Domaše. 

Dnes je utorok 25. júna 2024, meniny má Tadeáš a zajtra Adriána.

Do začitaku prázdnin ostáva 6 dní.

Položte nám otázku a my Vám odpovieme.

Pridaj odkaz

majcaa
PRIDANÉ : 06.10.2013
Ja nechcem žiadneho starostu obhajovať,len chcem poukázať aj na pozitívne vecí v daných obciach a rekreačných strediskách

majcaa
PRIDANÉ : 06.10.2013
Treba brať aj do úvahy aj to ktoré ake stredisko je;(myslim rozlohou a počtom vlastnikou chát).za 4 roky napr.v Novej Kelci sa toho spravilo dosť.vybudovalo sa nové multifunkcne ihrisko,vybudoval sa novy dom smútku,dokončuje sa nadstavba 7 bytových jednotiek,vsetky obecné budovy su po rekonštrukcii(aj interiér aj exteriér) v rekreačnej su vybudované nové soc .zariadenia(vybudované samozrejme svojpomocne).to vsetko je zlé?

michalka
PRIDANÉ : 05.10.2013
pre majcaa Pravdaže urobili starostovia aj niečo dobré/pre seba/,napríklad v Novej Kelči, vedˇtam bude radosť rekreovať sa /najmä pre zámožných,ktorí si kúpia časť pláže,postavia tam svoje vilky..../

Odpoveď pre majcaa
PRIDANÉ : 05.10.2013
Kríza je jedná vec, reálne príčiny problémov na Domaši vec druhá. Vyhovárať sa na krízu je nepoctivé, pretože kríza je aj na Šírave a tam sú bazény a rozvoj cestovného ruchu na inej úrovni. Skúste pomenovať tie pozitívne veci majcaa. Ak raz obec neplatí odvody, tak ich neplatí a bude platiť penále, čiže zaplatia to občania a chatári zo svojich daní. Ak obec prehrala súd, tak ho prehrala a trovy budú platiť chatári a občania a niekto za to nesie zodpovednosť. Ak chatári platia o 400% vyššie dane ako v Tatrách a skoro nič za tie dane nedostávajú, to sú fakty, nie vymyslené veci. Schválne majcaa, napíšte jednu pozitívnu vec, ktorú urobili súčasní starostovia z Holčíkoviec, Kvakoviec a Novej Kelče, povedzme za posledné 4 roky. Skúste aspoň jednu pozitívnu vec pomenovať. Veľmi radi o nej napíšeme. Ak by taká bola, určite by sme o nej napísali, lenže žiaľ, okrem príkladne pokosenej trávy na Novej Kelči (o ktorej sme písali) budete hľadať veľmi dlho a budete musieť veľmi dlho rozmýšľať, kým niečo napíšete. Ak by takáto vec bola, tak by ste to už uviedla vo svojom príspevku. Vyhovárať sa na krízu, to je argument pre ľudí nevzdelaných a nesvojprávnych.

majcaa
PRIDANÉ : 05.10.2013
Je dobre ze táto stránka funguje,len má mrzí to,že nie vsetky veci su pravdivé.veľa toho je písané tak,aby bola senzácia.uz ked sa spomínajú starostovia v okolí domase ,to fakt ani jeden z nich nic dobre nespravil pre obec a rekreačnú oblasť?prečo sa neobjavia na stránke aj takéto vecí? Mam dojem ,ze je tam iba sama špina!!!!!vieme vobec aká je situácia?veď všade naokolo je kríza.

Odpoveď pre Martin
PRIDANÉ : 01.10.2013
Áno, rozumiete tomu správne. O trovách konania ešte musí rozhodnúť súd, ale je to vysoko pravdepodobné, že obec Kvakovce zaplatí aj právne služby pre Kolesára, keďže ho obec zažalovala a prehrala.

občan martin
PRIDANÉ : 01.10.2013
Chapem to správne že chceli od byvaleho starostu Kolesára vysúdiť peniaze a dopadli tak že mu ešte zaplatia jeho vlastneho právnika? To naozaj? :-))).

chatár
PRIDANÉ : 01.10.2013
Na vedenie maleho motocykla musite mat vodicske opravnenie a to nedostanete ked neviete aspon trosku citat. Na vedenie obce nepotrebujete ani vediet citat, staci mat velku rodinu....Zvlastna to republika...

Odpoveď pre chatár
PRIDANÉ : 25.09.2013
Je to posledná jachtárska udalosť sezóny. Posledný pretek.

chatár
PRIDANÉ : 25.09.2013
Čo je to tá Kapurková regata? Kde sa o nej dá niečo prečítať?

<<  11  12  13  14 15  16  17  18  19  20  >>