Začala registrácia na Svätojánsky beh na Domaši Dobrej a cyklistické podujatie Okolo Domaše. 

Dnes je utorok 25. júna 2024, meniny má Tadeáš a zajtra Adriána.

Do začitaku prázdnin ostáva 6 dní.

Položte nám otázku a my Vám odpovieme.

Pridaj odkaz

chatárka z N.K.
PRIDANÉ : 22.05.2014
okolo pozemkov pri vode v N.Kelči sa popísalo už vela, ale opäť vidím, že majitelia pozemkov pri vode si nadalej stavaju oporne múry ktore zasahuju do vody. prečo nikto proti tomu nič nepodnikne, ved stavaju na štatnom. pri plnom stave vody,z brehu nebude možne chytať ryby !

Odpoveď pre Jozef
PRIDANÉ : 02.05.2014
Dik. Opravené

Jozef
PRIDANÉ : 02.05.2014
Urobte si poriadok v texte, nech vodnik Fero vie, ci ma odomykat, alebo zamykat Domasu.

rybárka
PRIDANÉ : 02.05.2014
Vie mi niekto povedať,ako sa vypušťa Domaša v tomto čase a koľko je tam vody,či je to bieda ako v jeseni?Robí sa niečo pre to, aby sa hladina Domaše stabilizovala?

chatár z Valkova
PRIDANÉ : 23.04.2014
Odpovedam si sam :-) udajne su "Stavy a prietoky" nedostupne nedopatrenim, v kratkej dobe podla tvrdeni p. Cesneka z IT odboru SVP a.s bude stranka opat dostupna.

chatár z Valkova
PRIDANÉ : 22.04.2014
Viete mi niekto prezradit preco na stranke SVP a.s nie je dostupna prave sekcia Stavy a prietoky? Alebo zeby uz rakovina zsiahla aj tieto informacie?

odpoveď pre rybárka
PRIDANÉ : 18.04.2014
Trestné, to je zatiaľ silné slovo, lebo nepoznáme okolnosti. Treba počkať za pani starostkou, ako celú zámenu a vzniknutú situáciu vysvetlí. Je to v jej vlastnom záujme. Podľa toho sa všetci zariadime, ako ďalej.

rybárka
PRIDANÉ : 18.04.2014
A vysvetli mi niekto, kto bude kotrolovať dodržiavanie uzemného plánu Domaše, ked sa to doposiaľ tak nerobilo? Ved aj p.Benko napísal v odkazovači, že na spravcov Domaše nemá žiadny dosah.A nechápem, ako sa mohlo stať,že pláž na Kelči upravená z eurofondov mohla p.starostka len tak vymeniť.Nie je to trestné?

Odpoveď pre rybárka
PRIDANÉ : 17.04.2014
Čaká sa za vysvetlením pani starostky. Domaša má platný územný plán, ktorý dokáže účinne ochrániť verejnosť a verejný záujem. Musí sa však dodržiavať.

rybárka
PRIDANÉ : 17.04.2014
Na čo sa ešte čaká s petíciou?To vážne dovolime rozpredať brehy Domaše hrstke bohačov? To vážne sa budeme len prizerať, ako na pláži v Novej Kelči, vybudovanej z peňazí z EU sa začnú stavať chaty? Čakať na vysvetlenie pani starostky môže byť neskoro.Chcem poprosiť zástupcov združenia chatarov.....aby čím skôr pustili medzi ľudí petíciu, aby sa to nezmyselné predavanie a budovanie nielen na Kelči konečne zastavilo a normálni ľudia, rekreánti, rybári či chatari sa nemuseli bať dňa, keď im bude úplne zamedzený vstup k Domaši.

<<  1  2  3  4 5  6  7  8  9  10  >>