Pozor, vyhlásená výzva na obnovu domov postihnutých zemetrasením.

Dnes je piatok 23. februára 2024, meniny má Roman, Romana a zajtra Matej.

Do Veľkej noci ostáva 35 dní.

Položte nám otázku a my Vám odpovieme.

Pridaj odkaz

Odpoveď pre p. Peter
PRIDANÉ : 15.04.2014
Nikto netvrdí, že pani starostka niečo spreneverila. Verejnosť nechce nič viac, len to, aby starostka všetko vysvetlila. Treba čítať presne.

p. Peter
PRIDANÉ : 15.04.2014
chatár z Novej Kelči. Na to stretnutie sa chystaju aj miestny občania, aby sa im vysvetlilo,že prečo sporne pozemky boli a stale su na LV SVP povdia Trebišov a prečo nie je pani starostka trestne stihana, ked spreneverila tolko pozemkov o ktorych tu tolko rozpravate. Ja si myslím, že fundovane informacie by Vám určite poskytli na právnom oddelení SVP OZ Košice.

Odpoveď pre chatár z Valkova
PRIDANÉ : 14.04.2014
Aj nám sa to zdalo absurdné, kolíky tam museli byť umiestnené ešte pri nižšom stave hladiny. Viacero fotiek aj upozornení nám prišlo už pred dvoma týždňami. Tieto fotky sú z uplynulého víkendu. Veríme, že kompetentní dostanú rozum a kolíky odstránia, ak voda stúpne hrozí vážne nebezpečenstvo úrazu. Viac fotiek sme umiestnili na FB.

chatár z Valkova
PRIDANÉ : 14.04.2014
Nuž k tým kolíkom. Zdá sa, že na Domaši sa už predáva aj dno. Tie kolíky budú pri plnom stave kompletne pod vodou. Nie je to iba nejaka fotomontáž? Veď je to absurdné.

Odpoveď pre rybár HE
PRIDANÉ : 14.04.2014
O tom, či starostka zorganizuje stretnutie, aby vysvetlila svoje konanie a ďalší vývoj Vás budeme informovať.

rybár Humenné
PRIDANÉ : 14.04.2014
"Kelči na sobotu, 26. apríla na 17.00 hodinu", viete potom dať bližšie info ???

Rybár
PRIDANÉ : 14.04.2014
Či sa Domaša naplní to uvidíme, keď počasie dá budeme radi,ale k inému chcem písať kto to kedy videl kolíky zabetónované vo vode,keď sa náhodou hladina dvihne a kolíky zaleje voda neviem kto si zoberie na svedomie nejaký úraz.Či nakoniec nám zakážu sa aj kúpať? V lete som tam videl veľa ludí a hlavne deti.Niekto zavadí o zaliaty stĺpik a pri najlepšom to skončí len ľahkým škrabancom.

chatár z Valkova
PRIDANÉ : 14.04.2014
Nuž, moja obava z príspevku zverejneneho v odkazovaci 7.4.2014 sa začína potvrdzovať - podľa toho čo je zverejnené o pláži na Kelči. Treba si však uvedomiť, že konanie starostov ktorí dovoľuju privatizovať breh je kontraproduktívne z pohľadu revitalizácie turistickeho ruchu na Domaši,krátkozraké okamžité vylepšenie finančnej bilancie obce (možno aj obce ). Divil by som sa potenciálnym kupcom keby išli do vystavby na tychto pozemkoch. Pri takomto marketingu nebude dostatočná podpora širokej verejnosti aby sa stabilizovala vyška hladiny, ak nebude dostatočná výška hladiny nebude Domaša z pohľadu turistického ruchu atraktívna, 50 000 prenocovaní bude zbožným želaním, tí ktorí investovali do svojich prevádzok budú tam iba pre skalných chatárov, majitelia hotelov a ubytovní zabudnite na plné prevádzky. Okrem toho, co sa stalo s ochranným pásmom - už sa môže stavať až po hranicu maximálnej hladiny? Existuje vobec nejaka možnosť kontroly a korekcie konania starostov? Nerád, ale ziaľ, tiež začínam mať pocit že je to slovenské špecifikum, veď cestujeme po svete aj okolitýh krajinách....

chatár z Valkova
PRIDANÉ : 13.04.2014
vo ma pravdu, malo vody - zbytocna snaha. Videli ste film Trojuholnik smrti?? http://www.youtube.com/watch?v=ryTbHrp_w-k Aj to moze byt (je?)dovod....

rybárka
PRIDANÉ : 13.04.2014
budeme sa tohto roku kupať vo vode alebo v blate?Vypustia kompetentní Domašu,aby boli súkromné firmy spokojné a mohli zarábať?Spravcovia Domaše, za koho kopete?

<<  1  2  3  4  5  6 7  8  9  10  >>