Začala registrácia na Svätojánsky beh na Domaši Dobrej.

Dnes je streda 29. mája 2024, meniny má Vilma a zajtra Ferdinand.

Do začitaku prázdnin ostáva 33 dní.

Položte nám otázku a my Vám odpovieme.

Pridaj odkaz

Ivo
PRIDANÉ : 08.04.2014
Súhlasím s príspevkom, ktorý napísal Jano, ved sezónaeste ani nezacala a hladina Domaše nám začne každú chvíľu klesať. Načo potom bolitie všetky rokovania a kecy o tom ako sa bude Domaša rozvíjať, keď si nevieme poradiť so základným kapitálom tejto lokality - vody!

Admin
PRIDANÉ : 07.04.2014
Ospravedlňujeme sa za oneskorené príspevky. Týždňová odstávka príspevkov bola zapríčinená zmenou servera.

rybár Mišo
PRIDANÉ : 07.04.2014
Čítal som strašne nazlostenú reakciu p.Benka na otázky od Zdenka. Vraj robí veľa pre Domašu,ale neyodpovedal napr.na otázku, čo bude s budami okolo Domaše, ako sa bude vypúšťať Domaša v lete/ved sa teraz nemajú ani kde vytrieť rybz a my budeme prekvapení,"prečo neberú"Bude Domaša pre všetkých, alebo nás "majitelia búd, chatičiek i veľkých komfortných chát" nepustia k vode.Prečo ste sa p.Benko urazili?A spravcovia Domaše kopú za koho, ked na nich nemáte dosah?

chatár z Valkova
PRIDANÉ : 07.04.2014
P.S. Pozdrav aj panu Benkovi a vsetkym ktorych zasluhou voda zatial stupa...

Chatár z Valkova
PRIDANÉ : 07.04.2014
Drzim p. Šustovi palce a tym aj nam vsetkym ktorym nie je osud Domase lahostajny. Chcem len hned na zaciatku aktivit poziadat vsetkych zucastnenych, aby sa neuberal vyvoj na Domasi smerom "sprivatizovania brehu" a tym odrezania beznych chatarov od vody, ako to uz zacina byt miestami trendom...zelam vsetkym peknu a vydarenu sezonu 2014 a dufam ze aj trosku sprchne :-)

Jaro
PRIDANÉ : 07.04.2014
Vo vyhlásení sa uvádza , že ak hladina dosiahne 160 m.n.m začne sa vypúšťať 3,5 kubíka namiesto 2,5. Dnes je hladina vo výške 157,65 m.n.m a aj napriek tomu sa začalo vypúšťať 3,5 kubíka.Prítok je 2,5 kubíka. Kde je zdravý rozum? Nechcem maľovať čerta na stenu ale sezóna je stratená. Prečo rezort životného prostredia nezatlačí na súkromné firmy podnikajúce pod priehradou aby investovali do čističiek a neriedili svoje odpadové vody prietokom Ondavy? Dokedy budú starostovia, majitelia rekreačných zariadení, penziónov a chát trpieť diktát bezohľadných majiteľov dvoch fabrík pod priehradou?

Odpoveď pre Jaro
PRIDANÉ : 04.03.2014
Prednosta okresného úradu zverejní svoje stanovisko v stredu, 5. marca z dôvodu prebiehajúcich rokovaní ohľadom aktuálneho stavu na Domaši.

jaro
PRIDANÉ : 04.03.2014
Dobrý deň pán Benko. Skúste nám teda v stručnosti napísať čo sa deje v "zákulisí", kto je správcom Domaše a ako sa k súčasnej situácii stavia.

chatar z Valkova
PRIDANÉ : 26.02.2014
Vlada je dobra, len narod sa nepodaril..... ale tu chcem napisat, ze aj napriek mnohym zlym skusenostiam ktore ovplyvnuju nazory ludi na politikov, ja osobne verim aj p.poslancovi Benkovi aj p starostovi Feckovi ze pre Domasu robia vela a fandim im. Musime byt vsetci aktivni a podla svojich moznosti zabojovat ci uz iba propagaciou a pomenovanim problemu Domase vo svojom okoli alebo aj inymi silnejsimi zbranami, kazdy ako mozme. Nepomoze iba cakat ze to niekto za nas vyiesi. Preto podporme vsetkych ktori sa aktivne zasadzuju za znovuozivenie Domase, ci uz v ramci obcianskej iniciativy alebo vlastnych podnikatelskych ci inych iniciativ.

PaedDr. Miroslav Benko
PRIDANÉ : 24.02.2014
Dobrý deň, ani sama, alebo sám neviete, čo robím pre Domašu aj v tomto období. Doslova, nemáte "potuchy". Namiesto toho, aby ste si zistili veci, ako sa majú a kto "kope" najviac za slovenské more, tak píšete tu reakcie a spomínate voľby, more... a iné hlúposti. Príďte ma navštíviť v Prešove. Budem veľmi rád!!! A potom môžete písať, koľko len chcete. Ukážem Vám, čo som robil aj tento rok.Presne to, čo pred rokom, len bohužiaľ správcovia Domaše toho roku sa postavili úplne ináč. Ohľadom tohto problému budem mať osobne aj stretnutie s p.ministrom v najbližších dňoch. Takže to, čo píšete na moju adresu, tak si nezaslúžim. Ale to je Váš názor. Prajem pekný deň, s pozdravom Miro Benko.

<<  1  2  3  4  5  6  7 8  9  10  >>