Verejná súťaž - lukratívny pozemok v obci pri Domaši na predaj.

Dnes je sobota 13. apríla 2024, meniny má Aleš a zajtra Justína.

Do začitaku prázdnin ostáva 79 dní.

Položte nám otázku a my Vám odpovieme.

Pridaj odkaz

goran1
PRIDANÉ : 14.01.2014
Na stránke povodia.sk pri mon.stanici Ondava-Stropkov sa od jesene veľmi znížil prietok oproti výške hladiny.Napríklad pred rokom/8.1.2013/bol pomer hladina/prietok 62cm/4,4m3s a dnes je 63cm/1,91m3s.Takže podľa prepočtov ktoré platili do jesene by Domaša nemala klesať.Tieto pomery hladina/prietok sa u iných mon. staníc/Svidník,Vranov,Horovce/nemenil len u prítoku do Domaše.Nevie niekto dôvod?

Maja
PRIDANÉ : 14.01.2014
Pre starostu Holčíkoviec. Na Eve je tma, žiadam obec, aby to riešila.

Jozef
PRIDANÉ : 14.01.2014
Pre starostu obce Bzany Prijazdova cesta do strediska Valkov pamata asfalt polozeny pri jej vystavbe. Diera je platana dalsou dierou. Nic sa s tym robit nebude?

chatár z Dobrej
PRIDANÉ : 13.01.2014
Odkaz pre starostu z Kvakoviec - oprava cesty popri rybárskej chate. Cesta je už v tak dezolátnom stave , že už je problém prejsť aj s terénnym autom po tých dierach. Odspodu od chaty p. Hricka až do vrchu.

miška
PRIDANÉ : 10.01.2014
Som stálou návštevníčkou rekreáčnej oblasti Nová Kelča. Veľmi by so chcela poprosiť p.starostku a aj celú samosprávu obce, aby ešte raz zvážili výmenu pláži/alebo odpredaj?lebo doteraz nikto nevie, čo sa vlastne dialo s tou nádhernou plážou/.Chcela by som aj tento rok stráviť dovolenku na našom obľúbenom mieste, tak ešte raz prosím p.starostku aby zvážila svoje rozhodnutie a umožnila stálym návštevníkom "jej" pláže prežiť tam prázdniny.Alebo nech nám vysvetlí, že či ten plán,čo bol nad plážou/týka sa odpredaja parciel a budovania nových rekreáčnych zon/ je aktuálny a my budeme musieť zase hľadať iné stanovište.

Stanislav Fedor
PRIDANÉ : 10.01.2014
Všetkým priaznivcom tejto stránky a Vám, ktorí máte radi Domašu zelám do roku 2014 všetko najlepšie a veľa zdravia. Vítam túto iniciatívu kedy môžme napísať predstaviteľom obcí v okolí Domaše takto cielene. Určite chcem vysloviť uznanie p. starostovi Fečkovi a jeho tímu za to ako sa stará o RO Valkov a určite patrí uznanie aj mnohým ďalším, ktorí popri svojom podnikaní vytvárajú v tejto oblasti príjemnejšie prostredie a možnosti pre relax a zábavu. Myslím si, že momentálne Valkov je najlepšie spravované stredisko na Domaši. Určite by sa dalo nájsť niečo na kritiku, som však presvedčený že nedostatky budú postupne odstraňované. Chcem ale požiadať pána starostu o vyriešenie problému s verejným osvetlením na spojovacej ceste medzi Valkovom od Rumpľa po Tíšavu,kde je osvetlenie nedostatočné.

chatár
PRIDANÉ : 10.01.2014
V Novom roku želám porozumenie, úctu a priaznivú spoluprácu. Som chatár v oblasti Domaša Dobrá a chcel by som upozorniť zastupujúceho starostu, aby v tom novom roku boli umiestnené kontajnery na odpad aj smer Detrík a taktiež by som chcel poprosiť o osvetlenie, ktoré už v poslednej dobe vôbec nesvieti. Pán zast. starosta poctivo si platíme dane, tak trošku prispejte aj Vy službami pre nás chatárov. Želám Vám veľa síl a pochopenia. Chatári Domaša Dobrá

Odpoveď pre vinofuca
PRIDANÉ : 18.12.2013
Takýto zoznam nemáme.

vinofuca
PRIDANÉ : 18.12.2013
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či je možné u Vás získať zoznam chát na prenájom aj s kontaktmi na ich majiteľov. Ďakujem.

Marián Pauka (marian.pauko@gmail.com)
PRIDANÉ : 26.11.2013
Hľadám na Domaši miesto na prenájom pre parkovanie prívesného karavanu, v sezóne a možno aj celoročne. Ak o niečom viete budeme radi ak nám dáte vedieť, Domaša je naša srdcovka a chceli by sme tráviť jeseň života hlavne pri nej. Ďakujeme. Marián s manželkou. Ponúknite, zaplatíme. marian.pauko@gmail.com

<<  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10  >>