Odstávka elektriny Košická ulica 24.9. od 8:00 do 16:30 hod. Kompostéry pre chatárov na Dobrej aj v sobotu od 10:00 do 12:00. Kontakt: 0918 513 324

Dnes je pondelok 28. septembra 2020, meniny má Václav a zajtra Michal, Michaela.

Do Silvestra ostáva 95 dní.

Návštevníci Domaše sa môžu tešiť na komplexnú opravu cesty medzi Malou Domašou a Detríkom


06.05.2020 | Štátna cesta III. triedy, ktorá prechádza cez rekreačnú oblasť Domaša Dobrá prejde významnou rekonštrukciou v celkovom objeme viac ako 2,3 milióna EUR. Jedná sa o úsek medzi obcou Malá Domaša a obcou Detrík.

 

 

 

 

Komplexne zmodernizovať sa majú viaceré úseky, priepusty, zosuvy, vodorovné aj zvislé dopravné značenie. Opraviť sa má aj most ponad rieku Ondava.

 

Prešovský samosprávny kraj chce cestu rekonštruovať z fondov EÚ prostredníctvom Integrovaného regionálneho operačného programu. Zastupiteľstvo PSK už schválilo spolufinancovanie tejto významnej investície.

 

Ako uviedol poslanec PSK a predseda predstavenstva Oblastnej organizácie cestovného ruchu Horný Zemplín a Horný Šariš Jaroslav Makatúra, nová cesta prispeje k rozvoju cestovného ruchu na Domaši a je rád, že sa takúto významnú investíciu podarilo do regiónu Domaše presadiť.

 

Vďaka patrí všetkých poslancom PSK, vedeniu Správy a údržby ciest PSK a v neposlednom rade tiež predsedovi PSK Milanovi Majerskému.

 

 

Predávate, alebo kupujete? Pridajte bezplatne svoj inzerát.

Pridaj inzerát