Teplota vody v Domaši: 24,5 C. Plavby na lodi Bohemia každý deň v pravidelných intervaloch. Vstupenky v prístave alebo na www.plavbydomasa.sk

Dnes je piatok 22. septembra 2023, meniny má Móric a zajtra Zdenka.

Do Silvestra ostáva 101 dní.

Rybársky čln s motorom na prenájom pre chatárov a návštevníkov rekreačnej oblasti Domaša Dobrá


28.07.2023 | Obec Kvakovce zakúpila rybársky čln katamaránového charakteru, ktorý je vybavený motorom. Tento čln je používaný pri rôznych športových aktivitách, ale aj pri údržbe pobrežia, zbieraní odpadkov v okolí brehu a podobe. V čase, keď tento čln nie je využívaný ho obec prenajíma. 

 

 

Čln má nerezové zábradlie, rebrík pre pohodlný vstup do vody. Tento čln poteší hlavne tých, ktorí uprednostňujú väčší priestor pri pohodlnom rybárčení, alebo oddychu.

 

Ideálne pre chatárov, ktorí nemajú svoj čln na výlety po Domaši, spoznávanie zátok a iných zákutí Domaše. Kapacita lode je 7 osôb, motor má výkon 5 HP.

 

Výhodou je, že na tento typ člna aj motora nepotrebujete žiadne papiere. Ovládanie je pomerne jednoduché a zvládne ho aj laik. K dispozícii sú aj zachranné vesty pre dospelých aj deti.

 

Značka:

SPORTYACHT FISHER 550 CC FISHER 
 

Hlavné údaje plavidla:

 

Dĺžka: 5,6m


Šírka: 2,1m
 

Max. počet osôb: 7
 

Výtlak: 1170kg
 

Výkon motora: 5 HP 

 

Cena prenájmu:

20,- EUR / hodina vrátane PHM. Pri prevzatí člna sa platí cena za 1 hodinu. Následne sa platí doplatok pri odovzdaní kľúčov. Počítajú sa výlučne celé hodiny s toleranciu maximálne 10 minút. Čas sa odpíše pri odovzdaní kľúčov v stánku výletnej lode.

 

Bližšie informácie a rezervácie:

 

Kontakt na rezervácie: 0948 787 861 (predajný stánok výletnej lode)

 

Loďka sa nachádza v prístave výletnej lode Bohemia.

 

Na obrázku

Čln s motorom na prenájom

 

 

Predávate, alebo kupujete? Pridajte bezplatne svoj inzerát.

Pridaj inzerát