Teplota vody: 23 C, Open air omša každú nedeľu o 11:00 hod. v prístave na Dobrej, Kompostéry pre chatárov na Dobrej aj v sobotu od 10:00 do 12:00. Kontakt: 0918 513 324

Dnes je utorok 14. júla 2020, meniny má Kamil a zajtra Henrich.

Do diaľkového ostáva 11 dní.

Slávnostné Požehnanie lode Bohemia s exkluzívnym koncertom Filipa Jančíka


28.07.2019 | V nedeľu, 11.8.2019 o 19.30 hodine sa v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá uskutoční Slávnostné Požehnanie výletnej lode Bohemia. Čaká na vás exkluzívny netradičný koncert pri vode. Čítajte viac. 

 

V rámci programu vystúpi Filip Jančík so svojou show s dvanásťčlenným orchestrom. Filip vypredáva sály doma aj vo svete, iba pred nedávnom vystupoval spolu s Karlom Gottom na jeho koncerte v Bratislave.

 

Predskokana mu bude robiť Rusín Čendéš Orchestra, a Spevácky zbor Ozvena. Počas programu sa rozsvieti srdce na lodi. Celý koncert vyvrcholí veľkolepým ohňostrojom odpáleným z vody.

 

Samotný akt požehnania vykoná arcibisku Mons. Bernard Bober - metropolita Košický. Záštitu nad podujatím prevzal predseda vlády SR Peter Pellegrini a predseda PSK Milan Majerský.

 

Vstup na podujatie je zdarma. Ak by mal niekto záujem o miesto na sedenie priamo pred pódiom, môže si rezervovať stoličku na www.plavbydomasa.sk. Počet miest na sedenie je obmedzený a miesta sú rozdelené do dvoch zón. Sk chcete mať istotu, že budete mať miesto na sedenie, rezerváciu je potrebné urobič čím skôr.

 

Štandardné sedenie s dobrým výhľadom

je za symbolických 5,- EUR. ( počet štandardných miest je obmedzený )

 

VIP sedenie s výborným výhľadom

je za 15,- EUR ( počet VIP miest je obmedzený )

 

Miesta na státie s dobrým výhľadom

zdarma,  nachádzajú hneď za miestami na sedenie (počet miest je neobmedzený)

 

 

Pozrite si ukážky show Filip Jančík a Rusín Čendéš Orchestra

 

 

 

 

Predávate, alebo kupujete? Pridajte bezplatne svoj inzerát.

Pridaj inzerát