Odstávka elektriny na celej Dobrej na tri dni od 28. do 30.10 od 7:30 do 17:00 hod. Distibúcia kompostérov pre chatárov z Dobrej zdarma aj v soboty.

Dnes je pondelok 21. októbera 2019, meniny má Uršuľa a zajtra Sergej.

Do Silvestra ostáva 72 dní.

Slávnostné Požehnanie lode Bohemia s exkluzívnym koncertom Filipa Jančíka


28.07.2019 | V nedeľu, 11.8.2019 o 19.30 hodine sa v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá uskutoční Slávnostné Požehnanie výletnej lode Bohemia. Čaká na vás exkluzívny netradičný koncert pri vode. Čítajte viac. 

 

V rámci programu vystúpi Filip Jančík so svojou show s dvanásťčlenným orchestrom. Filip vypredáva sály doma aj vo svete, iba pred nedávnom vystupoval spolu s Karlom Gottom na jeho koncerte v Bratislave.

 

Predskokana mu bude robiť Rusín Čendéš Orchestra, a Spevácky zbor Ozvena. Počas programu sa rozsvieti srdce na lodi. Celý koncert vyvrcholí veľkolepým ohňostrojom odpáleným z vody.

 

Samotný akt požehnania vykoná arcibisku Mons. Bernard Bober - metropolita Košický. Záštitu nad podujatím prevzal predseda vlády SR Peter Pellegrini a predseda PSK Milan Majerský.

 

Vstup na podujatie je zdarma. Ak by mal niekto záujem o miesto na sedenie priamo pred pódiom, môže si rezervovať stoličku na www.plavbydomasa.sk. Počet miest na sedenie je obmedzený a miesta sú rozdelené do dvoch zón. Sk chcete mať istotu, že budete mať miesto na sedenie, rezerváciu je potrebné urobič čím skôr.

 

Štandardné sedenie s dobrým výhľadom

je za symbolických 5,- EUR. ( počet štandardných miest je obmedzený )

 

VIP sedenie s výborným výhľadom

je za 15,- EUR ( počet VIP miest je obmedzený )

 

Miesta na státie s dobrým výhľadom

zdarma,  nachádzajú hneď za miestami na sedenie (počet miest je neobmedzený)

 

 

Pozrite si ukážky show Filip Jančík a Rusín Čendéš Orchestra